thumbs-iconbest cleaning company website forever!

clock-iconworking hours : Mon-sat (8.00am - 6.00PM)

mobile-icon

Zapraszamy do kontaktuWyślij zapytanie

mobile-icon

Zadzwoń do nas!605 909 002

O nas

O nas

Przewodnim mottem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości naszym Klientom. Realizujemy nasze założenie dostarczając i serwisując profesjonalne urządzenia czyszczące niemieckiego producenta Kranzle. Do każdego zamówienia produktu, czy wykonania usługi serwisowej podchodzimy bardzo indywidualnie. W pierwszej kolejności staramy się zbadać potrzeby naszego Klienta w zakresie doboru odpowiedniego urządzenia. Natomiast działania serwisowe charakteryzują się dokładną analizą problemu i przedstawieniem kilku optymalnych rozwiązań problemu urządzenia, które dostarczył nasz Klient.

Odbyte szkolenia, pozyskane doświadczenie oraz uzyskana autoryzacja producenta (Kranzle) upoważnia nas do świadczenia usługi serwisu gwarancyjnego. Dysponujemy również serwisem pogwarancyjnym oraz dużym magazynem części zamiennych i wyposażenia dodatkowego. Wszelkie naprawy realizujemy wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych producenta.

W ofercie posiadamy urządzenie z linii domowej oraz profesjonalnej:

 • myjki wysokociśnieniowe:
  • na wodę zimną oraz z podgrzewaniem wody,
  • zasilane elektrycznie oraz z silnikiem spalinowym,
  • mobilne (dwa koła, cztery koła, przenośne) jak i stacjonarne (montowane na stałe);
 • odkurzacze przemysłowe,
 • zamiatarki ręczne,
 • akcesoria do ww urządzeń,
 • sprawdzone przez nas pod kątem jakości i skuteczności środki czyszczące;

Jesteśmy firmą działającą na rynku lokalnym ale realizujemy również zamówienia oferowanych produktów na terenie całej Polski.

Nasza lokalizacja daje nam możliwość zapewnienia Państwu bezpłatnego i swobodnego miejsca do zaparkowania samochodu jak również niezbędną możliwość uruchomienia i testowania urządzeń, co często bywa czynnikiem decydującym podczas wyboru urządzenia.

Zapraszamy do naszego sklepu i kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 605-909-002 oraz pod adresem e-mail: biuro@kr-technik.pl

0