thumbs-iconbest cleaning company website forever!

clock-iconworking hours : Mon-sat (8.00am - 6.00PM)

mobile-icon

Zapraszamy do kontaktuWyślij zapytanie

mobile-icon

Zadzwoń do nas!605 909 002

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Korzystając w jakikolwiek sposób serwisu www.kr-technik.pl, akceptujecie Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Jednocześnie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych zgodnie z obowiązującą Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Niniejszy serwis nie odpowiada za politykę prywatności innych stron internetowych, zarówno tych dostępnych dla użytkowników dzięki linkom umieszczonym na stronach serwisu, jak i tych, które umieszczają linki do serwisu www.kr-technik.pl.

Administrator serwisu może wprowadzić zmiany w swoich produktach i usługach w serwisie w dowolnym momencie, bez powiadomienia. On także jako jedyny posiada dostęp do danych osobowych, które docierają do naszego serwisu.

Dane zbierane podczas realizacji zamówień będą wykorzystywane wyłącznie do umożliwienia Państwu złożonego zamówienia w naszym serwisie. W żadnym wypadku Wasze dane nie będą wykorzystywane, przetwarzane, ani odsprzedawane żadnym podmiotom trzecim. Natomiast dane pozyskane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Wasze listy elektroniczne.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej, zmodyfikowanej i poprawionej w naszym serwisie www.kr-technik.pl.
Polityka prywatności
Dane osobowe i ich ochrona.

Administratorem danych osobowych jest KR-Technik Sp. z o.o. zarejestrowaną w Warszawie 00-116 ul. Świętokrzyska 32/156 , NIP 525-278-56-12.

Wszystkie dane osobowe przekazywane w trakcie realizacji zamówień traktowane są jako poufne i zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) gromadzone są w celu realizacji złożonych zamówień:

– drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu www.kr-technik.pl,
– na adres poczty elektronicznej biuro@kr-technik.pl
– osobiście w siedzibie firmy,
– telefonicznie

Dane osobowe są niezbędne do prawidłowej realizacji złożonego zamówienia, czyli m.in. do wystawienia niezbędnych dokumentów, np. karty gwarancyjnej, faktury lub rachunku potwierdzającego umowę kupna-sprzedaży, listu przewozowego itp. z zachowaniem wymogów określonych w przywołanej Ustawie. Klient składając zamówienie wyraża zgodę na udostępnienie jego danych kontaktowych (adres dostawy i telefon) firmie kurierskiej doręczającej zamówiony towar.

Każda osoba, której przetwarzane dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, uzupełniania oraz prawo żądania ich usunięcia.

Przesyłana informacja dotyczyć będzie tylko i wyłącznie oferty serwisu www.kr-technik.pl oraz informacji dotyczących statusu zamówienia.